Šmrncovní Yeti

Škoda Yeti je důkazem, že i vůz SUV patří do města. Má celkovou délku 4223 mm, takže pohyb v malých uličkách není utrpením, jako tomu bývá u konkurence. Velká zpětná zrcátka s integrovanými blikači, malé převisy, výborný výhled z vozu, parkovací senzory vzadu, vpředu nebo dokonce parkovací asistent. Novinkou je parkovací kamera, která snímá prostor za vozem. Mise město je tedy splněna.

A co dálnice? Ve všech verzích montovaný systém ESC, vynikající jízdní vlastnosti a komfort limuzín, zdařilá aerodynamika a alespoň šest převodových stupňů pro všechny motorizace. Většinu z nabízených motorů je totiž možné kombinovat s automatickou převodovkou DSG. I na dálnici tedy Yeti umí.

Dobrodružný Yeti Outdoor

Ale to nejdůležitější nás teprve čeká. Co dovede Yeti v terénu? Tak čtěte. Světlá výška 180 mm, kola o rozměru 215/60 R16 nebo 225/50 R17. Pohon přední nápravy nebo všech kol prostřednictvím spojky Haldex 5. generace. Robustní ochrana náprav, motoru a všech důležitých součástí, které jsou u jiných vozů při pohybu v opravdovém terénu tak náchylné na poškození. Systém Off-road pro bezpečný pohyb v extrémních podmínkách. A za všech okolností dostatek výkonu (77 až 125 kW).

Stáhněte si:

(vše v pdf)

Katalog
Ceník
Příslušenství