Třída sama pro sebe

Octavia se již v předchozích dvou generacích stala díky svým kvalitám skutečným pojmem automobilového světa a to nejen v České republice. Třetí generace rozvíjí oceňované vlastnosti předchozích modelů takovým způsobem, že je těžké ji zařadit do konkrétní třídy. Nezaměnitelný design, působivé rozměry, všestrannost, bezpečí, moderní technologie. Nejen tyto atributy reprezentují Octavii.

Octavia 4x4 je nabízena ve výbavách Ambition nebo Elegance. Dle přání zákazníka může vůz disponovat paketem pro špatné cesty a dodatečnou ochranou motoru, převodovky a podvozku proti kamenům. Vůz je tedy mimořádně vhodný na výlety do přírody, za sportem či turistikou. Výborně se hodí také k tahání přívěsů či jízdám po zasněžených či kluzkých silnicích. S Octavií 4x4 máte zkrátka jistotu na každém povrchu a v každé situaci.

Abyste se na svých cestách cítili opravdu bezpečně, je každý model bez ohledu na zvolenou výbavu vybaven ESC včetně ABS, EBV, MSR, ASR, EDS, HBA, DSR, ESBS, multikolizní brzdy a funkce Prefill, kotoučovými brzdami na všech kolech, signalizací nezapnutého bezpečnostního pásu na všech sedadlech, sedmi airbagy včetně kolenního pro řidiče a mlhovými světlomety. Verze Elegance je pak vybavena zadními LED svítilnami, které jsou důležitým bezpečnostním i estetickým prvkem (na přání pro Ambition). Jako mimořádnou výbavu je dále možné zvolit přední bi-xenonové světlomety s funkcí AFS (Adaptive Frontlight System) a LED denními svítilnami.