Přizpůsobivý člen rodiny

Jen těžko budete hledat tak variabilní a všestranné auto. A ještě k tomu atraktivní. Roomster Scout je ideálním dopravním prostředkem pro aktivní rodiny, za sportem i turistikou. Bez problémů Vás převeze přes polní či lesní cesty, po štěrkovém či prašném terénu.

Škoda Roomster Scout přidává k odvážnému designu běžné verze terénní paket Scout, který zahrnuje ochranné oplastování nárazníků, lemů blatníků, prahů a spodní části dveří. Standardně jsou na vůz montována 16" kola z lehkých slitin Arktos, podélný střešní nosič a SunSet (skla v zadní části vozu s vyšším stupněm tónování).

Standardní výbava Scoutu je navržena tak, aby celá posádka cestovala v maximálním bezpečí. Zahrnuje tak ABS, MSR a Dual Rate a pokud si vyberete variantu s automatickou převodovkou, je vůz vybaven také systémy ASR, ESP a kontrolou tlaku v pneumatikách (TPM). V případě nehody se o posádku postará pětice tříbodových bezpečnostních pásů (vpředu výškově stavitelné, s pyrotechnickými přitahovači a omezovačem tlaku), pět výškově stavitelných hlavových opěrek, čelní a boční airbagy, popř. hlavové airbagy dodávané na přání.