Prostorná, bezpečná a silná

Máte rádi dobrodružství? Škoda Octavia Scout s pohonem všech čtyř kol a se světlou výškou 171 mm také. A umí to dát všem najevo.

Nově tvarované nárazníky s plastovým překrytím a s ozdobnými stříbrnými kryty vypadají dynamicky a sebevědomě zároveň. Ochranné oplastování nejen nárazníků, ale také lemů blatníků a prahů ochrání karoserii před škrábanci a oděrkami během jízd v terénu, ale i ve městě. Speciální 17" litá kola v designu Polar nebo Nivalis jsou tvarována tak, aby snesla tvrdší zacházení a v terénu se nepoškodila. Kola Nivalis jsou k dispozici ve dvou barevných variantách - buď v klasické stříbrné nebo ve  variantě Anthracite, která kombinuje černou a stříbrnou.

Do standardní výbavy vozu patří mlhové světlomety, které můžete doplnit také o funkci přisvěcování do zatáček (Corner). V rámci výbavy na přání můžete zvolit bi-xenonové světlomety s funkcí AFS (Adaptive Frontlight System) s LED denními světly.

Model Octavia Scout je standardně vybaven systémem ESC včetně ABS, EBV, MSR, ASR, EDS, HBA, DSR, ESBS a multikolizní brzdou. Ve standardní výbavě naleznete sedm airbagů. V rámci bezpečnostní výbavy na přání se nabízí také proaktivní ochrana cestujících Crew Protect Assitant, rozpoznání únavy Driver Activity Assistant, systém pro udržování vozu v jízdním pruhu, sledování odstupu od vpředu jedoucího vozidla včetně automatického brzdění či boční airbagy pro zadní cestující.

Pro bezpečnější pohyb na nezpevněných cestách a v kamenitém či členitém terénu je vůz vybaven také ochranným krytem pohonné jednotky. Škoda Octavia Scout se zkrátka terénu nebojí. Má ho ráda.